تبلیغات
اخبار كرمانشاه - مطالب مهر 1388
دوشنبه 27 مهر 1388  08:51 ب.ظ

مهدوی رئیس حزب دو نفره  كه عمری در سایه ، با گرداندن وبلاگ الكی خوش كرمانشاه نیوز به اشاعه اراجیف اشتغال داشت و در دادگاه ها خود را از مدیریت سایت مذكور بری می دانست تازه دو ریالی اش برای ایجاد  وبلاگ اخبار كرمانشاه افتاده و  در خبری پر طمطراق !!! آنرا وبلاگی بی نام و نشان و عامل شهبازی مدیر بانك ملی استان  خوانده . در جواب این پیر دیر سایه نگاری می گوئیم نه بی نام و نشانیم و نه عامل شهبازی بلكه آمده ایم تا در مقابل هر آنچه زیاده طلبی و باج خواهی است  بایستیم .
اگر این اطلاع رسانی از افرادی كه با سینه ستبر مقابل باج خواهی می ایستند عاملیت است پس نام مان را عامل مقابله با باج خواهی بگذار و بدان كه به آن افتخار می كنیم . منتظر باش تا بقیه شیرمردانی كه مقابلت ایستاده اند را هم به همگان معرفی كنیم  و حالا بخوانید متن جوابیه آقای باسواد ، و دارای سابقه چندین ساله وب نگاری و روزنامه نگاری را كه هنوز املای ضمنا را ظمنا می نویسد!!
ساحت نیوز : اتفاقا ما مدارکی با امضای شخص شهبازی در اختیار داریم که ایشان برای خاموش کردن حزب توسعه کرمانشاه با پرداخت ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات به دبیرکل حزب ( با سود بسیار کم ) کتبا موافقت نموده اند و لکن ما به درخواست ایشان (دادن حق السکوت ) جواب رد دادیم ( این نامه در صورت لزوم منتشر می شود و اگر آقای شهبازی مدعی است که دستخط وی نیست می تواند در محاکم قضایی اقامه دعوا کند)
اخبار كرمانشاه : آفرین سوپرمن ! بابا تو دیگه كی هستی؟!  نیك می دانم اگر نه 150میلیون تومان كه همان 50 هزار تومان آگهی درج یك آگهی را هم می داد به این افتراها مبتلا نمی شد .
ساحت نیوز :  در ثانی تجمع مقابل ساختمان بانک ملی با درخواست قانونی از فرمانداری تهران برگزار می شود و یکی از اصول قانون احزاب نیز برگزاری تجمع بدون حمل سلاح می باشد .
اخبار كرمانشاه : اما در این قانون اشاره ای به این نشده كه یك حزب !!! از هر نوعش دو نفره و یا بیشتر به انگیزه های شخصی علیه یك مدیر راهپیمایی راه بیاندازد.
ساحت نیوز :   ظمنا نامه درخواست تجمع به فرمانداری تهران ارسال شده است و انشاالله خبرنگاران رسانه های کشوری نیز حضور خواهند داشت .
اخبار كرمانشاه :  خیر است انشاء الله
ساحت نیوز :  ظمنا بودجه برگزاری این تجمع از محل کمک افراد خیر و علاقمند تامین شده است.
اخبار كرمانشاه : نمردیم و معنی  افراد خیر را هم فهمیدیم !! همه جور خیر را دیده بودیم خیر مدرسه ساز - خیر مسجد ساز - خیر یتیم نواز و اینك ورژن جدید خیرها خیرین راهپیمایی راه انداز !!!
ساحت نیوز : ظمنا وقتی این مراسم در تهران برگزار شود چگونه اغتشاش در سطح استان کرمانشاه ایجاد  می شود؟!!!! 
اخبار كرمانشاه : آقای فرهنگی اگرچه از فرهنگی بودن فقط نامش را یدك می گشی و حقوقش را می گیری و سالی یكبار هم در محل كار حاضر نمی شوی بدان كه اغتشاش آفرینی انواعی دارد كه یك نوع آن اغتشاش روانی است و منظور همان جوسازی است كه با حضور جنابعالی و انتشار اخبار خلاف واقع  در استان ایجاد ناامنی روانی می كند  
ضمنا !! متوجه یك موضوع دیگر هم  شدم كه هروقت زیاد به تته پته بیفتی از كلمه ظمنا !!! زیاد استفاده می كنی 
در پایان بقول بهرام تماس فرت !!

 


  • آخرین ویرایش:دوشنبه 27 مهر 1388
نظرات()   
   

امروز هواپیمای مسافربری كه در مسیر كرمانشاه به تهران در پرواز بود دچار نقص فنی شد كه این موضوع حادثه‌ای در پی نداشت.

این هواپیما كه به پرواز شماره 284 از كرمانشاه پرواز و در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست دچار نقص در سیستم ترمز شده بود كه این موضوع موجب شد پس از فرود هواپیما، مسافران به مدت 40 دقیقه در هواپیما نگه داشته شوند و پس از آن موفق به خروج از هواپیما شوند.


  • آخرین ویرایش:جمعه 24 مهر 1388
نظرات()   
   
جمعه 24 مهر 1388  06:40 ب.ظ

در جلسه آتی هیئت دولت حداقل 4استاندار معرفی خواهند شد.

استانداران ایلام، هرمزگان، سمنان و لرستان مشخص شده اند و به زودی معرفی می شوند.

استاندار ایلام به عنوان معاون وزیر مسکن و استاندار سمنان به عنوان معاون وزیر کشور منصوب شده اند و استاندار هرمزگان نیز به عنوان مدیر عامل راه آهن کشور مشغول فعالیت شده است.

استاندار لرستان نیز به دلیل وضعیت نامناسب جسمانی جای خود را به یک مدیر تازه نفس می دهد.

صابری استاندار فعلی لرستان حدود 8ماه قبل بازنشسته شده است و در ایام اخیر نیز از وضعیت نامناسب جسمانی برخوردار است.

مخالفت نمایندگان و نماینده ولی فقیه در استان علت دیگر تغییر صابری عنوان می شود و نماینده ولی فقیه رفتار تند استاندار با مدیران و مردم را دلیل مخالفت با وی برشمرده است.

رایزنی برای معرفی استاندار خراسان جنوبی نیز ادامه دارد. مرتضوی استاندار قبلی این استان به عنوان معاون روانه وزارت کشور شده است.

علاوه براین گفته می شود استانداران آذربایجان غربی ، کردستان، کرمانشاه و تهران نیز در لیست تغییر و تحول قرار دارند


  • آخرین ویرایش:جمعه 24 مهر 1388
نظرات()   
   

یك خبر !!!!!

ساحت نیوز در اقدامی بی سابقه اقدام به دعوت عمومی برای ایجاد اغتشاش و نا امنی در استان نمود. ماجرا از اینجا آغاز می شود كه مهدوی برای اخذ وام به شهبازی مراجعه می نماید و پس از شنیدن جواب منفی سیل انتشار اخبار منفی را بسوی شهبازی شروع می كند.اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود و مهدوی در یك اقدام بی سابقه ، فراخوانی برای آنچه وی تجمع اعتراض آمیز خوانده را ترتیب می دهد.
نكته :
          
  به فرض صحت ادعای مهدوی وظیفه بررسی بعهده  نهادهای نظارتی است یا احزاب ؟
           به فرض صحت ادعای مهدوی آیا تنها اداره و نهاد متخلف استان ، بانك ملی است؟
          به فرض صحت ادعای مهدوی  برای هر تخلف اداری باید راه پیمایی راه انداخت؟
        هزینه اعزام افراد به تهران از چه محلی تامین شده و چه انگیزه ای موجب این دست و دل بازی شده است ؟

 

خبر را بخوانید :
حزب توسعه کرمانشاه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: نظر به اینکه پس از افشای تخلفات متعدد شهبازی رئیس بانک ملی استان کرمانشاه متاسفانه ارگانهای مسوول اقدامی در خصوص برخورد با وی بعمل نیاورده و نامبرده با اعطای تسهیلات متعدد بخصوص وام خرید خودرو به برخی مسوولین و کارشناسان در سطح برخی دستگاهها  برای خود حاشیه امنی را بوجود آورده است تجمع اعتراض آمیزی طی هفته های آینده  در مقابل ساختمان بانک ملی کشور در تهران برای دیدار با خاوری مدیرعامل بانک مذکور برگزار می شود که تاریخ دقیق آن پس از هماهنگی های بعمل آمده به اطلاع عموم می رساند.

لذا از تمام شهروندان و مشتریان بانک ملی استان کرمانشاه که بنحوی نسبت به عملکرد مدیر بانک ملی استان اعتراض دارند درخواست می شود بمنظور  ثبت نام برای  شرکت در این تجمع مردمی حداکثر تا تاریخ ۳۱/۷/۸۸ به دفتر مرکزی حزب توسعه کرمانشاه واقع در خیابان مدرس ـ پائین تر از مسجد جامع تلفن ۸۲۳۳۵۳۲ مراجعه یا تماس حاصل نمایند. ظمنا هزینه ایاب و ذهاب برعهده حزب توسعه کرمانشاه می باشد.


 


  • آخرین ویرایش:جمعه 24 مهر 1388
نظرات()   
   
یکشنبه 12 مهر 1388  10:14 ب.ظ

به نقل از نشریه خبری تحلیلی دریابار:

در ادامه نشستهای مسئولین استانی در پی انتخاب استاندار

دیشب از ساعت حدود 20 تا ساعت 1.30 دقیقه بامداد نشستی بین حضرت آیت الله ممدوحی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای یک اجماع برای انتخاب گزینه ای برای استانداری استان برگزار شد که به نتایج ذیل ختم گردید .

الف : آقایان شعبانی و زمانی حضور نداشتند . ( البته گزینه آنان برای پست استانداری آقای حجت دمیاد میباشد .)

ب : آقایان امینی و فلاحت پیشه اصرار به لیست گذشته ( آقایان تجری ، هاشمی و طلوعی داشتند .)

ج : آقای حسینی اصرار به استانداری هاشمی دارد .

د : آقای فدایی طرفدار مطرح شدن چند گزینه و یک اجماع برای انتخاب استاندار بودند .

ه : آقای تجری طرفدار تمامی گزینه ها بودند . هم ابقاع آقای غقوری ، هم لیست فلاحت پیشه و امینی ، هم اصرار حسینی و هم انتخاب چند گزینه و تشکیل اجماعی برای انتخاب استاندار .

و : آقای کرمی راد اصرار به حرف اول خود داشته و بحث چند گزینه ای را مطرح کرده و ضرورت تشکیل اجماع را واجب دانشته و اصرار داشته اند افراد دیگری به این حلقه برای تصمیم گیری اضافه شوند .

نهایتا قرار شد امروز در حین نطق ناطقین مجلس ، مجمع تمایندگان به بحث و گفتگو بپردازند که طبق اخبار رسیده در حال گفتگو هستند . 


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

در حالیكه در خبر ها بحث تغییر استاندار و آراء ایشان برای مهندس دادوش هاشمی قطعی به نظر می رسید به یكباره چرخش های دو تن از نمایندگان استان (آقایان تجری و فلاحت پیشه ) برایم بسیار جالب بود . خودتان بخوانید و قضاوت كنید:

فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگویی با نشریه نسیم غرب تاکید کرد: عملکرد آقای غفوری استاندار کرمانشاه قابل دفاع می باشد .
ج : دکتر فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی اختصاصی با هفته نامه صدای آزادی گغت: اکنون تغییر استاندار کرمانشاه ضروری نیست.

وی اظهار داشت : بجای بحث خطرناک تغییر استاندار باید به دنبال کمک به مدیران استان باشیم.

گفتنی است آقای غفوری در جریان انتخابات از امینی و فلاحت پیشه به خاطر دخالت غیر قانونی در پای صندوق های رای به شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی شكایت كرده بود كه این چرخش برای بدست آوردن دل غفوری بی تاثیر نیست.

بر اساس اطلاعات واصله  به ترتیب آراء نمایندگان استان به كاندیداهای استانداری بشرح ذیل می باشد  
جهانبخش امینی : هاشمی - طلوعی - تجری

فرهاد تجری : هاشمی - تجری

محمدرضا شعبانی : هاشمی - تجری -ملكشاهی - دمیاد- غفوری - طلوعی - همتی - گردانی

سید جواد زمانی : هاشمی -تجری - ملكشاهی -دمیاد- همتی

صمد فدایی: هاشمی - تجری - طلوعی

سید فتح الله حسینی : هاشمی - تجری

محمد كرمی راد : تجری - همتی -سپهر

حشمت الله فلاحت پیشه : هاشمی - تجری - صفوی - طلوعی - الیاسی


  • آخرین ویرایش:جمعه 10 مهر 1388
نظرات()   
   
پنجشنبه 9 مهر 1388  03:44 ب.ظ

همیشه ضد ونقیض گویی در برخی سایت های خبری استان كه ادعای خبر رسانی دست اول را دارند برایم جالب بوده .سه خبر پشت سرهم سایت ساحت نیوز را خوب بخوانید و مقایسه كنید :
 خبر اول :
ساحت نیوز (مدعی اصلاح طلبی) پا روی اصول اولیه حزبی خود گذاشته و پرده از پرونده سیاسی كرمرضا پیریایی برمی دارد كه با خاتمی عكس گرفته و چنین و چنان ...  
{اخبار رسیده به ساحت نیوز حاکیست : طی روزهای گذشته فرهاد تجری نماینده شهرستان قصرشیرین به اتفاق حجت الاسلام حسینی مقدم مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در دیداری خصوصی با رحیمی معاون اول احمدی نژاد از وی خواسته اند که کمک کند تا کرمرضا پیریایی بعنوان استاندار جدید کرمانشاه منصوب شود.و... در انتخابات مجلس ششم در حوزه کوهدشت با چاپ پوسترهای خود مزین به عکس خاتمی و دادن شعارهای اصلاح طلبانه سعی در جذب آرای مردم داشت که در نهایت مردم این شهرستان به وی اقبالی نشان ندادندو ...}
بعبارتی كاسه از آش داغتر برای اصولگرایان شده و مهربانتر از مادر برایشان دایه گی می كند ؛ كد می دهد كه ایها الناس  مراقب باشید به جز هاشمی فرد غیر بومی دیگری را به استانداری نپذیرید. البته از قدیم گفته اند بهترین حمله ،بددفاع  كردن است .  با توجه به چهره مخدوش مهدوی بدترین تبلیغ دفاع مهدوی از اوست ، كه گفته اند بگو دوستت كیست تا بگوییم كیستی ؟   
خبر دوم :
مهندس سید دادوش هاشمی کاندیدای پیشنهادی جمعی از اصولگرایان کرمانشاه برای تصدی استانداری کرمانشاه روز چهارشنبه در حاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با تعدادی از نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس از جمله سردار کرمی راد ( که مخالف استانداری هاشمی است) دیدار و گفتگو کرد و ...
عقب نشینی مهدوی از موضع گیری همیشگی اش در نام بردن از دكتركرمی راد  كه همواره وی را كرمی راد راه یافته كرمانشاه می نامد در این خبر جالب است عنوان راه یافته در جایی بكار نمی رود و قربانی اهداف مهدوی می شود كه نام هاشمی در میان است !
خبر سوم :
فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگویی با نشریه نسیم غرب تاکید کرد: عملکرد آقای غفوری استاندار کرمانشاه قابل دفاع می باشد.
در خبر اول فرهاد تجری عهده دار وظیفه واسطه گری استانداری پیریایی می شود و در خبر سوم خواستار ماندگاری غفوری می شود
دریافت خود را از این سه خبر برای تكمیل ذهنیاتم بنویسید . متشكرم


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 9 مهر 1388
نظرات()   
   

اینروزها در بقالی ها و چقالی ها هم صحبت از تغییر مدیریت كلان استان است . بیم ها و امیدها در آستانه این تغییر در چهره های دلسوزان این دیار موج می زند . انتخاب بد به معنای چند سال  فرصت سوزی است . و انتخاب خوب معنای امید و تعالی را متجلی می كند .
در این بین از افرادی یاد می شود كه در گذشته كاری خود كم وبیش سوابق مدیریتی را یدك می كشند . اما آیا این میزان مدیریت برای فردی كه در عرصه های مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی ، امنیتی ، بهداشتی ،ورزشی و ... می خواهد اشرافیت داشته و دیگران را رهنمون سازد كفایت می كند ؟     


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 8 مهر 1388
نظرات()   
   
چهارشنبه 8 مهر 1388  07:17 ب.ظ

 در این دنیای وانفسای مجازی كه هر كس با یك كارت ، یك خط تلفن و یك كامپیوتر (شما بخوانید رایانه) و اندكی سواد به خودش اجازه می دهد سایت بزند و وبلاگ درست كند به خودم گفتم ، چه نشستی كه از قافله عقب ماندی .(هرچه باشد ما یك لیسانس جامعه شناسی داریم  و چهار واحد هم آشنایی با رایانه گذرانده ایم ) این بود كه دست به كار شدیم و بی فوت وقت و تفكری برای انتخاب نامی با مسمی وبلاگ را ساختم . به همین سادگی !  
سعی می كنم در این وبلاگ به تحلیل اخبار و نشر اخبار استان بپردازم . نظرات شما می تواند یاریگرم باشد . پس مرا از آن محروم نسازید .


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 8 مهر 1388
نظرات()   
   
آخرین پست ها

كرمانشاه امروز در سوگ سیدالعلمایش گریان بود..........سه شنبه 26 آبان 1388

آیت الله نجومی ..........دوشنبه 25 آبان 1388

استاندار جدید و .............دوشنبه 25 آبان 1388

مهدوی چشمه گچی در بازداشت ..........دوشنبه 25 آبان 1388

متن پیام مجمع نمایندگان به مناسبت ارتحال آیت الله نجومی ..........دوشنبه 25 آبان 1388

تغییر آدرس وبلاگ مصلحین ..........دوشنبه 25 آبان 1388

متن پیام سردار كرمی راد به مناسبت ارتحال آیت الله نجومی ..........دوشنبه 25 آبان 1388

متن پیام مشترك مهندس غفوری و آیت الله علماء بمناسبت ارتحال آیت الله نجومی ..........دوشنبه 25 آبان 1388

نتیجه نظرسنجی از خوانندگان سایت ..........دوشنبه 25 آبان 1388

استانداران جدید کرمانشاه ، گلستان و قزوین تعیین شدند..........دوشنبه 25 آبان 1388

گیر عجیب مهدوی به سردار كرمی راد ..........شنبه 16 آبان 1388

حذف نام و عكس احمدی مدیر سابق سازمان آموزش فنی و حرفه ای از سایت رسمی این سازمان ..........پنجشنبه 14 آبان 1388

بازرسان وزارت كار در استان كرمانشاه..........پنجشنبه 14 آبان 1388

دلیل حمایت تجری از استانداری هاشمی ..........جمعه 8 آبان 1388

بازگشایی مرز خسروی برای زائران..........جمعه 8 آبان 1388

همه پستها